Başkanımızdan Mektup

SEVGİLİ FENERBAHÇE GÖNÜLLÜLERİ

Derneğimizin web sayfası (www.fbgder.org) yeni içeriği, görsel ve teknik altyapıdaki günümüze uygun düzenlemeleri ile tekrar aktif hale gelmiştir.

Dernek üyelerimizi, Fenerbahçe Camiasını ve tüm spor kamuoyunu özellikle dernek ve Fenerbahçe haberleri ile daha güncel bir şekilde bilgilendireceğiz.

Kuruluş amacı kayıtsız şartsız ve karşılıksız Fenerbahçemizi desteklemek ve hizmet üretmek olan Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği, kongre üyelerinden oluşan güçlü üye profiline rağmen göstermiş olduğu mütevazi duruştan ödün vermeden hizmete devam edecektir.

Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadarki süreçte dernek başkanlığını büyük bir onur ve gururla devam ettirdim. Bu süreçte derneğimizin kurumsal kimliği ve dik duruşundan hiç ödün vermeden, Fenerbahçemizin tüm kurum ve kurulları ile Fenerbahçe menfaatleri doğrultusunda hiç bir karşılık beklemeden sevgi ve saygı çerçevesinde iyi ilişkiler içinde olduk.

Bundan sonraki süreçte Fenerbahçenin sevgi ve şefkat yüzünü daha iyi tanıtabilmek adına sosyal sorumluluk projelerine ağırlık vereceğiz. Bize güç vermek isteyen ve bu sosyal sorumluluk projelerinin içinde olmak adına mütevazi duruşlu fakat karşılıksız üstün hizmet anlayışı içerisinde olan bütün kulüp üyelerini bekliyoruz.

SAYGILARIMLA

METİN DOĞAN